پیشنهاد فروش ویژه

جهت نمایش پیشنهاد فروش ویژه، بر روی تصاویر کلیک کنی.                                                                                                                          

 


 

پیشنهاد فروش ویژه

اخبار

ظرفیت پهنای باند IP ایران دو برابر شد

  خسروی درخصوص پروژه تلاش گفت: «تلاش با هزینه‌ای بالغ بر دو هزار و 100 میلیارد ریال اجرا شده که ترانزیت  دیتاازطریق ایران به عنوان مسیری امن و با کیفیت و تأثیرگذاری در تبدیل کشورمان به هاب ارتباطی منطقه از جمله ویژگی‌های این پروژه بوده است. در راستای اجرای این پروژه افزایش ظرفیت پهنای باند IP داخلی کشور به بیش از دو برابر از حدودا 650 هزار لینک E1 به یک میلیون و 350 هزار لینک، اتفاق افتاد. 128 ایستگاه تجهیزات در راستای این پروژه نصب شده و 100 شهر را نیز پوشش می‌دهد که در نهایت ظرفیت انتقال را به 1200 گیگابیت بر ثانیه می‌رساند.»

معاون وزیر ارتباطات در ارتباط با دیگر پروژه‌های در دست زیرساخت گفت: «پروژه‌های بزرگی مثل تدبیر و امید هم داشتیم که دیدم اگر منتظر اجرای آنها شویم بسیاری از اپراتورها با مشکل مواجه می‌شوند لذا تلاش را پیش کشیدیم. مناقصه پروژه نور2 را انجام دادیم و 13 هزار کیلومتر به ظرفیت فیبرنوری کشور اضافه خواهد شد. برنده این مناقصه مشخص شده است و هدف آن ارتقای ظرفیت شبکه کشور به 20 ترا بیت بر ثانیه است. مناقصه پروژه امید 1 نیز تا پایان این ماه برگزار می‌شود. در شروع به کار دولت 51 هزار کیلومتر فیبرنوری داشتیم که تا پایان خرداد 93 به 56 هزار کیلومتر رسید. علاوه بر این شبکه مایکروویو را علی رغم هزینه های بسیارش، همچنان به عنوان شبکه پشتیبان داریم.»

خسروی خاطر نشان کرد: «در ارتباط با اینترنت بین‌الملل خیلی با حساسیت پیش می‌رویم؛ زیرا ظرفیت شبکه براساس محتوای داخلی اکنون به 40 درصد رسده در حالی‌که ابتدای کار دولت 10 درصد بود؛ در نظر داریم این میزان را به 80 درصد برسانیم.»

تجهیز نیروهای پلیس نیویورک سیتی به دوربین‌های تن‌پوش

مقامات نیویورک سیتی قصد دارند طی دو سال آینده، سرمایه‌گذاری گسترده‌ای بر دوربین‌های تن پوش داشته باشند.
بیل دبلاسیو (Bill de Blasio)، شهردار نیویورک سیتی اعلام کرده است که این شهر بالاخره با Patrolmen’s Benevolent Association، بزرگترین اتحادیه صنفی دپارتمان افسران پلیس نیویورک سیتی به توافق رسیده تا این برنامه به مراحل اجرایی برسد. او می‌گوید هم مالیات دهندگان و هم افسران باید مجهز به دوربین‌های تن‌پوش باشند اما معلوم نیست منظور او دقیقا چه بوده است.


به گزارش ایتنا به نقل از The Verge، قرارداد مجهز کردن تمامی نیروهای پلیس نیویورک سیتی به دوربین‌های مخصوص ‌ طی ۱۴ سال، می‌تواند هزینه‌ای حدود یک چهارم یک میلیارد دلار داشته باشد. نیویورک سیتی ماه‌هاست که برای پیاده‌سازی این ایده تلاش می‌کند.

سال گذشته شرکتی به نام ویوی (Veive ) به عنوان تامین کننده حدود ۵۰۰۰ دوربین برای نیروهای پلیس انتخاب شد، تابستان گذشته نیز پیش‌نویسی درباره موقعیت‌هایی که یک پلیس به فعال کردن دوربینش نیاز پیدا می کند، منتشر شد.
این موقعیت‌های فیلمبرداری می‌توانند مبتنی بر شرایط مختلف، بسیار حساس باشند. برای مثال در جریان تظاهرات پلیس‌ها احتمالا این دوربین‌ها را به لباس خود متصل نمی‌کنند زیرا فعالیت‌های که به صورت قانونی صورت می‌گیرند نیازی به نظارت ندارند.

پلیس نیویورک سیتی هنوز قانونی درباره دسترسی عموم مردم به محتوای فیلمبرداری شده توسط این دوربین‌های تن پوش تصویب نکرده است.

 

 

تماس با ما

پست الکترونیک:
موضوع:
پیغام