پیشنهاد فروش ویژه

جهت نمایش پیشنهاد فروش ویژه، بر روی تصاویر کلیک کنی.                                                                                                                          

 


 

پیشنهاد فروش ویژه

POWER DISTRIBUTION

توزیع کننده های برق (PDU)  وظیفه انتقال برق به سرورها و تجهیزات داخل رک را دارند.PDU ها با توجه توانایی ها ی عملکردی مانند اندازه گیری برق های مختلف و گزینه های کنترل و همچنین قابلیت نظارت بر محیط تقسیم بندی می شوند.

 

Basic Rack PDUs

این نوع PDU ها توانایی توزیع برق را بوسیله یک ورودی و ارائه و تبدیل آن به چند کانکتور در خروجی را دارا میباشد.این نوع توزیع کننده برق می تواند از آمپرهای پایین تک فاز تا آمپرهای بالای سه فاز باشد.

نمونه هایی از این نوع PDU:AP7553-AP7554-AP7555A

Switch Rack PDU

این دسته از PDUها با کنترل سطح خروجی از راه دور ، قابلیت خاموش/روشن کردن و راه اندازی مجدد تجهیزات از راه دور و محدود کردن استفاده غیر مجاز از تک تک پریزها را فراهم می کند.توانایی و قابلیت ترتیب در تاخیر برق دهی به پریزها که توسط کاربران تعریف می شود ، همچنین اندازه گیری جریان ،نظارت دقیق و لحظه ای از تجهیزات متصل و تعریف آلارم هشدار Overload  قابلیت جلوگیری از خطر Overload مدار را دارا می باشد.

کاربران می توانند از طریق COMMAND LINE-WEB-SNMP یا TELNET با مدیریت متمرکز با استفاده از چهارچوب StruxureWare  مخصوص دیتاسنتر که توسط APC تعریف شده است،عملکردها،ظرفیت و بهره وری انرژی را کنترل  کنند.

سری جدید AP8000 در این دسته از PDUها شامل نظارت برق ، یک پورت سنسور رطوبت/دما و قفل پریزها میباشد.

نمونه هایی از این نوع PDUها :

AP8953-AP8958-AP8981

 

METRED-PDU

این نوع PDUها با اندازه گیری پورت های فعال بهینه سازی انرژی و محافظت از مدار را فراهم میکند.یکی از ویژگی های این نوع PDUها تعریف هشدار آستانه توسط کاربر می باشد که باعث کاهش ریسک Overload  پورتهایی پتانسیل Overload شدن را دارند،می شود.این هشدار با زمان دقیق در محل و از راه دور کاربر را از این خطر احتمای مطلع می سازد.

Metred Rack PDUها با اندازه گیری و اطلاعات صحیح برق به تصمیم گیری آگاهانه مدیران دیتا سنتر در تعادل بار و اندازه صحیح محیط IT برای کاهش هزینه ها کمک بسیار بزرگی می کند.

کاربران می توانند از طریق WEB-SNMP یا TELNET با مدیریت متمرکز با استفاده از چهارچوب StruxureWare  مخصوص دیتاسنتر که توسط APC تعریف شده است،عملکردها،ظرفیت و بهره وری انرژی را کنترل  کنند.

نمونه هایی از این نوع PDUها:

AP7822-AP8858-AP8853-AP7855A

 

تماس با ما

پست الکترونیک:
موضوع:
پیغام