پیشنهاد فروش ویژه

جهت نمایش پیشنهاد فروش ویژه، بر روی تصاویر کلیک کنی.                                                                                                                          

 


 

پیشنهاد فروش ویژه

CISCO

شرکت سیسکو سیستمز»(Cisco Systems) شرکت آمریکایی تولیدکننده تجهیزات شبکه (Network) است که مرکز آن در شهر سن خوزه در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می‌کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می‌رساند. در ابتدا، سیسکو فقط روترهای چند پروتکل تولید می‌کرد ولی امروز محصولات سیسکو را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌توان پیدا کرد.دید سیسکو این است «تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش».

شرکت سیسکو هم اکنون با ۵۱۴۸۰ کارمند دارای بازده ۲۸٫۴۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۶ و سود خالص ۵٫۵۸ میلیارد دلار می‌باشد. شعار فعلی سیسکو این است : «به شبکه انسان خوش آمدید». شرکت سیسکو در سال ۲۰۰۳ موفق به دریافت جایزه ریاست جمهوری ران براون برای کیفیت عالی در روابط کارمندان و جامعه گردید. معاون ارشد شرکت سیسکو یک ایرانی‌تبار به نام محسن معظمی است.

شرکت پیشرو شبکه با اتکا به منابع فروش پرقدرت منطقه ، فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات و ارائه خدمات اکتیو آغاز کرده است. این شرکت محصولاتی از قبیل سوییچ ،روتر ، تجهیزاتVOIP و Video Conference

و IP Telephony  ارائه می کند.با توجه به شرایط نابه سامان بازرگانی کالاها و ورود کالاهای تقلبی به بازار ایران، شرکت پیرو شبکه با در دست داشتن تجهیزات تست و آنالیز قطعات ، پس از نصب تجهیزات، گزارشی مبنی بر اصل بودن کالاهای اکتیو ارائه میکند.ارائه کالاها در رده ها و لایه های مختلف انجام می گیرد.

لیست محصولات (فایل پی دی اف )

تماس با ما

پست الکترونیک:
موضوع:
پیغام