پیشنهاد فروش ویژه

جهت نمایش پیشنهاد فروش ویژه، بر روی تصاویر کلیک کنی.                                                                                                                          

 


 

پیشنهاد فروش ویژه

FujiKura

یکی از مهمترین و خاص ترین ابزار شبکه ، دستگاه فیوژن است . این دستگاه جهت جوش و اتصال فیبر نوری می باشد. روش های سنتی تر جهت نصب فیبر نوری، مانند نصب انواع کانکتور ها ( Hotmeltو Epoxy و...) مشکلاتی نظیر افت خط بالاو خطای دست بشری داشتند و برای لینک های موقت استفاده می شدند . اما برای حل این مشکلات از دستگاه فیوژن استفاده می شود. این دستگاه از طریق قوس الکتریکی و در موقعیت های خاص جغرافیایی با در نظر گرفتن ارتفاع از سطح دریا می تواند عملیات جوش فیبر نوری را انجام دهد.

این راه حل با اینکه از روش سنتی گرانتر بود اما مزایایی مثل کم شدن افت خط (نزدیک صفر) و همینطور اتوماتیک کارکردن ، باعث شد که جایگاه ویژه ای در بین کارشناسان و مدیران شبکه های کامپیوتری و مخابراتی پیدا کند. این روش بهترین انتخاب برای لینک های دائم است.

یکی دیگر از محصولاتی که در سبد فروش شرکت پیشرو شبکه آماتیس  وجود دارد ،دستگاه فیوژن است. این شرکت با اتکا به تجارب و تخصص کارشناسان خود اقدام به فروش و ارائه خدمات پس ار فروش این محصول می کند.

کمپانی هایی که شرکت پیشرو شبکه موفق به اخذ نماینگی از آنها شده است Fujikura و  Sumitomo می باشد. این دو کمپانی ژاپنی در حال حاضر در راس تولیدکنندگان دستگاه فیوژن هستند.

لیست محصولات (فایل پی دی اف)

اطلاعات بیشتر

تماس با ما

پست الکترونیک:
موضوع:
پیغام